Belka
Sobota, 16 Lutego 2019   imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dret - Brzeg (feat. Karol Zachariasz)

 
BOOKING: dret-koncerty malpka wp.pl FB: facebook.com/dret.hiphop/ INSTAGRAM: instagram.com/dret.hiphop/ "Brzeg" to utwór, który powstał w związku z koncertem dret'a na tegorocznym Przystanku Woodstock. Na gitarze zagrał Hubert "Młody" Błaszczyk, wokal położył Karol Zachariasz. Jak mówi sam raper: "Od dawna chciałem nagrać numer z samą gitarą, nie ma chyba lepszego miejsca, żeby zagrać go pierwszy raz niż Przystanek Woodstock. Zagrałem w życiu wiele koncertów, ale na wieść o tym ucieszyłem się najbardziej". Do zobaczenia pod sceną! rap, tekst: dret wokal: Karol Zachariasz gitara akustyczna: Hubert "Młody" Błaszczyk miks, mastering: Ceha facebook.com/CehaPrzezSamoH/ scenariusz: Adrian Bartnik zdjęcia: Jakub Jurga/CreativeHead.eu facebook.com/CreativeHead.eu/ kubajurga.com/ Hubert Marciniak/Objective facebook.com/objectivepl/ Ujęcia lotnicze: Jakub Jurga/CreativeHead.eu facebook.com/CreativeHead.eu/ postprodukcja: Bartłomiej Ziebart dla dotsite.pl facebook.com/dotsitepl/

 


dret
 
Data pliku video: 2017-07-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat brzeski – powiat zachodniej części województwa opolskiego z siedzibą w mieście Brzeg. W jego skład wchodzą gminy: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka i Skarbimierz. Powiat położony na Nizinie Śląskiej w dorzeczu środkowej Odry, obejmujący swym zasięgiem obszar 877 km2.

  Na terenie powiatu ustanowionoo 5 rezerwatów przyrody: „Przylesie”, „Leśna Woda”, „Rogalice”, „Lubsza” i „Śmiechowice”. Infrastrukturę wodną stanowi Odra oraz Nysa Kłodzka.

  Poza przyrodą powiat brzeski przyciąga turystów licznymi zabytkami - są wśród nich: renesansowy ratusz w Brzegu, klasycystyczny w Lewinie Brzeskim i późnoklasycystyczny w Grodkowie, liczne pałace i zamki, a wśród nich XIII wieczny „Śląski Wawel”,czyli zbudowany przez Bolka I Świdnickiego Zamek Piastów Śląskich.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola