Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Opieka do seniorki w Bonn

Data dodania: 2016-05-19
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.

Opieka do seniorki w Bonn
Miejsce pracy: Niemcy, Bonn

Podopieczny:
Pani ma 82 lata i choruje na Parkinsona. Ma problemy w poruszaniu się, korzysta z wózka, do dyspozycji jest też balkonik. Pani nie je mięsa, należy przygotowywać posiłki zgodne z ustaloną dietą. Rolą Opiekunki będzie pomoc seniorce przy codziennej higienie, szczególnie przy myciu, ubieraniu oraz kąpieli. W ciągu dnia nosi wkładki, ale zakłada je sobie sama. Osoba sprawująca opiekę odpowiada też za prowadzenie domu (gotowanie, dbanie o porządek w domu, robienie zakupów ). Odzież seniorki oddaje się do pralni.

Warunki mieszkaniowe:
Pani mieszka w dużym domu sama, zajmuje cały parter. Opiekunka ma do dyspozycji całe piętro, w tym oddzielną łazienkę oraz pokój z balkonem. Są bardzo dobre warunki zakwaterowania. W kuchni jest zmywarka. Można korzystać z Internetu oraz tanich połączeń telefonicznych do Polski.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
Biuro Rekrutacyjne w Opolu
Ul. Kościuszki 13/2
tel.: 77 506 50 62
www.aterima-med.pl
opiekunki@aterima-med.pl

Kontakt
77 506 50 62
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brzeski – powiat zachodniej części województwa opolskiego z siedzibą w mieście Brzeg. W jego skład wchodzą gminy: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka i Skarbimierz. Powiat położony na Nizinie Śląskiej w dorzeczu środkowej Odry, obejmujący swym zasięgiem obszar 877 km2.

Na terenie powiatu ustanowionoo 5 rezerwatów przyrody: „Przylesie”, „Leśna Woda”, „Rogalice”, „Lubsza” i „Śmiechowice”. Infrastrukturę wodną stanowi Odra oraz Nysa Kłodzka.

Poza przyrodą powiat brzeski przyciąga turystów licznymi zabytkami - są wśród nich: renesansowy ratusz w Brzegu, klasycystyczny w Lewinie Brzeskim i późnoklasycystyczny w Grodkowie, liczne pałace i zamki, a wśród nich XIII wieczny „Śląski Wawel”,czyli zbudowany przez Bolka I Świdnickiego Zamek Piastów Śląskich.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola